اتوبار شهرک غرب

اتوبار شهرک غرب نامی است که به مراکز باربری و خدمات حمل اثاثیه در شهرک غرب اتلاق می‌شود. اتوبار و باربری یکی از عمده‌ترین خدمات مورد استفاده در محدود شهرک غرب و سعادت آباد است.

دلیل استفاده زیاد از این خدمات نیز افزایش مستأجرنشینی در این بخش است. منطقه شهرک غرب یکی از مناطق شمال غرب تهران است.

آغاز پیدایش این شهرک تازه تأسیس در سال 1340 بود. این شهرک دارای سبک معماری مدرن است. خانه‌های ویلایی و آپارتمانی این منطقه اغلب بسیار گران قیمت هستند.

باتوجه به کاهش شدید قدرت خرید مردم، اغلب ساکنان این منطقه را مستأجران تشکیل می‌دهند. آنچه همواره همراه زندگی مستأجرنشینی است، لزوم اسباب کشی به خانه‌های جدید است.

از همین رو ساکنان این منطقه اغلب به خدمات اتوبار و باربری احتیاج پیدا می‌کنند. از آنجایی که در هنگام باربری تمام اثاثیه و لوازم منزل ما بار یک ماشین می‌شود، باید در انتخاب باربری دقت کافی داشته باشیم.

حتی اگر قصد ما اسباب کشی در مسافت کوتاه است. برای حفظ امنیت و سلامت لوازم منزل لازم است که این کار به یک اتوبار معتبر سپرده شود.

اتوبار شهرک غرب

اتوبار شهرک غرب

شهرک غرب علاوه‌بر این نام با نام شهرک قدس نیز  شناخته می‌شود. باتوجه به گفته‌های فوق اغلب افرادی که قصد باربری و اسباب کشی را دارند به انتخاب شرکت باربری توجه خاصی نشان می‌دهند.

اتوبار و باربری دادمان بار یکی از قدیمی‌ترین باربری‌‌های محدوده سعادت آباد و شهرک غرب است. این باربری یکی از معتبرترین باربری‌های تهران است که از گذشته تاکنون در امر حمل بار و اثاثیه در این منطقه فعالیت داشته است.

اتوبار و باربری دادمان بار با عنوان اتوبار شهرک غرب نیز در این منطقه شناخته می‌شود. این مرکز با کسب مجوزهای رسمی از اتحادیه‌های باربری در این محدوده در حال فعالیت است.

اتوبار و باربری دادمان بار کار حمل بار و باربری در محدوده سعادت آباد، شهرک غرب و بطورکلی باربری شمال تهران را برعهده دارد. البته فعالیت‌های این مجموعه تنها در محدوده تهران خلاصه نمی‌شود؛ بلکه شامل حمل بار به شهرستان، حمل بار به شهرستان‌های تهران و … نیز خواهد شد.

ویژگی‌های اتوبار تهران شهرک غرب

منظور از یک اتوبار مطمئن در شهرک غرب، باربری است که ویژگی‌های خاصی داشته باشد. دقت کنید که هرکس می‌تواند با گردآوری تعدادی ماشین و راننده اقدام به تأسیس شرکت باربری نماید.

اما یک اتوبار و باربری مطمئن حافظ اموال مردم است. از همین رو باید معتبر باشد. همچنین تکنسین‌های آن نیز باید متخصص و باتجربه باشند. از ویژگی‌های یک اتوبار و باربری مطمئن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1. با مجوزهای رسمی از اتحایه باربری و حمل بار کار کند.
  2. اتوبار و باربری باید به محل زندگی ما نزدیک باشد.
  3. خدمات کامل را نظیر اجاره انواع ماشین باربری، بسته بندی و حمل اثاثیه را به مشتریان خود ارائه دهد.
  4. کارگران و رانندگانی که در حال همکاری با این مجموعه هستند باید از سلامت جسمانی و روانی کامل برخوردار باشند.
  5. کارگران اسباب کشی مشغول در این شرکت نیز مانند آن باید از سابقه و تجربه زیادی برخوردار باشند.
  6. رانندگانی که در این مرکز مشغول به کارند باید صلاحیت‌های لازم برای رانندگی را داشته باشند. همچنین به منطقه سعادت آباد و شهرک غرب نیز به خوبی آشنا باشند.
  7. ارائه خدمات بیمه باربری
  8. احترام به مشتری و ارائه خدمات حضوری و تلفنی مناسب
  9. دریافت هزینه بر اساس نرخ مصوب
  10. استفاده از ماشین حمل بار ایمن و مناسب برای حفظ سلامت لوازم مشتری

اتوبار شهرک غرب

بهترین اتوبار و باربری شهرک غرب

بهترین اتوبار شهرک غرب یک شرکت باربری معتبر است که تمام خدمات آن به‌گونه‌ای سازماندهی شده‌اند تا درنهایت شرایط را برای یک باربری راحت و بی‌دردسر آماده سازد.

اتوبار و باربری دادمان بار به عنوان یکی از بهترین باربری‌های شهرک غرب همواره در تلاش است تا شرایط را برای یک اسباب کشی راحت برای مشتری آماده سازد.

از مشاوره تلفنی رایگان این مجموعه گرفته تا خدمات بسته بندی، فروش کارتن و سایر تجهیزات به مشتری از برنامه‌های اتوبار و باربری دادمان بار برای ارائه خدمات بهتر و مؤثرتر به مشتریان است.

خدمات بسته بندی اتوبار شهرک غرب

خدمات بسته بندی از جمله خدماتی است که به تازگی به خدمات شرکت‌های باربری اضافه شده است. این خدمات یکی از خدماتی است که مورد استقبال بسیار قرار گرفته است.

علت این استقبال سبک زندگی امروزی است که سبب می‌شود خانواده‌ها وقت کافی برای جمع کردن لوازم نداشته باشند. البته تمام شرکت‌های باربری این خدمات را ارائه نمی‌دهند.

اتوبار و باربری دادمان بار برای انجام این کار از بهترین و دقیق‌ترین متخصصین خود استفاده می‌کند. همانطورکه می‌دانید برای محافظت از هر وسیله‌ای باید آن را بر اساس اصول خاصی بسته بندی کرد.

کارشناسان باربری سعادت آباد و شهرک غرب، همگی با نحوه بسته‌بندی انواع لوازم وسیله‌های حساس مانند پیانو، میز بیلیارد و … به‌خوبی آشنا هستند. از همین رو سعی می‌کنند با استفاده از چسب، بابل رپ، کارتن و سایر تجهیزات موردنیاز وسایل شما را به‌نحوی بسته بندی کنند که در طول مسیر به هیچ‌عنوان آسیب نبیند.

اتوبار شهرک غرب

خدمات بیمه باربری اتوبار در شهرک غرب

خرید بیمه باربری یکی از کارهایی است که حتماً باید در هنگام  اسباب کشی به آن توجه شود. این روزها ارزش مادی لوازم خانگی بسیار زیاد است.

از همین رو اگر قصد اسباب کشی، حتی در مسافت‌های کوتاه را دارید باید به این موضوع مهم توجه کافی داشته باشید. همه شرکت‌های باربری قادر به ارائه خدمات بیمه باربری نیستند.

تنها شرکت‌های باربری معتبر می‌توانند این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند. شما می‌توانید خدمات اتوبار شهرک غرب را بدون بیمه نیز رزو نمایید.

به‌عبارتی استفاده از بیمه باربری اختیاری است. اما نمی‌توان لزوم استفاده از آن را به‌ویژه در حمل بار به شهرستان نادیده گرفت.

خدمات ماشین باربری اتوبار شهرک غرب

ماشین‌های باربری دارای انواع مختلفی هستند. وانت پیکان و نیسان بار گرفته تا خاور بنز و کامیونت و حتی ماشین‌هایی مانند ترانزیت و … همگی جزو ماشین‌های باربری محسوب می‌شوند.

یک اتوبار و باربری معتبر باید بتواند باتوجه به حجم بار مشتری ماشینی مناسب را برای حمل بار معرفی نماید. یکی از امتیازاتی که اتوبار شهرک غرب (دادمان بار) برای مشتریان خود در نظر گرفته است، ارائه مشاوره‌های تلفنی رایگان است.

با استفاده از این مشاوره‌ها مشتری می‌تواند باتوجه به حجم بار و اثاثیه بهترین آن‌ها را متناسب با نیاز خود انتخاب نماید. بسیاری از شرکت‌های باربری ماشین‌های زیادی برای حمل بار ندارند، از همین رو ممکن است ماشین‌های بزرگتر یا کوچکتری را برای این کار  به شما پیشنهاد دهند.

این امر نه‌تنها سبب افزایش هزینه مشتری می‌شود. بلکه سلامت بار را نیز در طول مسیر به خطر می‌اندازد. اتوبار و باربری دادمان بار با انواع ماشین‌های باربری به مشتریان خود خدمات می‌دهد. از همین رو همواره می‌تواند متناسب‌ترین ماشین را باتوجه به حجم بار حتی در روزهای شلوغ در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

اتوبار شهرک غرب

خدمات کارگر اسباب کشی در اتوبار شهرک غرب

کارگر اسباب کشی یکی از خدمات بسیار مهمی است که در چند سال اخیر به شرکت‌های باربری معتبر سپرده شده است. در گذشته درصورت نیاز به خدمات کارگر اسباب کشی شرکت باربری خدمات آن را به‌عهده نمی‌گرفت. این امر سبب افزایش دزدی و نارضایتی مشتریان از کارگران اسباب کشی می‌شد.

اما امروزه شرکت‌های باربری علاوه‌بر خدمات حمل بار، خدمات کارگر اسباب کشی را نیز ارائه می‌دهند. از همین رو شما می‌توانید در هنگام رزرو خدمات اتوبار شهرک غرب نسبت به رزرو خدمات کارگر اسباب کشی را نیز اقدام نمایید.

دستمزد کارگر اسباب کشی نیز به ازای هر 3 ساعت دارای مقدار مشخص و مصوبی است. این هزینه با افزایش زمان کار، تعداد طبقات و … متغیر است.

نحوه محاسبه هزینه خدمات اتوبار شهرک غرب

برای محاسبه هزینه خدمات اتوبار شهرک غرب در ابتدا باید خدمات رزرو شده را در نظر گرفت. درحقیقت هزینه اصلی که اتوبار سعادت آباد شهرک غرب برای حمل بار دریافت می‌کند به ماشین انتخابی شما و مسافت بین مبدأ و مقصد بستگی دارد.

اگر مشتری به غیر از خدمات حمل بار خدماتی نظیر کارگر و لوازم بسته بندی، بیمه باربری، کارگر باربری و … را درخواست نماید، هزینه هر یک به‌صورت جداگانه روی فاکتور نهایی محاسبه خواهد شد.

هزینه کارگر اسباب کشی، بسته بندی و … تنها شامل هزینه دستمزد کارگرها خواهد بود و شرکت باربری حق دریافت هیچ هزینه اضافی با نام درصد شرکت باربری از مشتری ندارد.

همچینین در شرکت‌های باربری معتبر هزینه تمام این خدمات بر اساس نرخ مصوب نهادهای ناظر دریافت می‌شود.

اتوبار اینترنتی شهرک غرب

منظور از اتوبار اینترنتی، اتوباری است که بخشی از خدمات خود را به‌صورت غیر حضوری به مشتریان خود ارائه می‌دهد. امروزه کار و مشغله زیاد سبب شده است تا اغلب افراد وقت کافی برای رزرو حضوری خدمات باربری را نداشته باشند.

اتوبار دادمان بار شهرک غرب این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا از طریق تماس تلفنی بتوانند خدمات مورد نیاز خود را رزرو نمایند. همچینین در مورد اسباب کشی و باربری از کارشناسان این مرکز مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنند.

نتیجه گیری:

اتوبار و باربری دادمان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین اتوبار های شهرک غرب است. خدمات این مرکز تنها به خدمات اتوبار سعادت آباد و شهرک غرب خلاصه نمی‌شود.

خدمات این مجموعه شامل حمل بار به مناطق مختلف تهران و حتی حمل بار به شهرستان نیز می‌شود. همچنین خدماتی مانند کارگر اسباب کشی و … نیز توسط این مرکز قابل ارائه است.

حمل بار با استفاده از هریک از ماشین‌های خاور بنز، کامیونت، نیسان بار و … امکان‌پذیر است. همچنین کارشناسان این مرکز همواره آماده ارائه مشاوره به مشتریان خود هستند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×