اصول اسباب کشی در کرونا

اصول اسباب کشی در کرونا چیست؟

امروزه اکثر افراد با ویروس کرونا به خوبی آشنایی دارند یک سری از افراد این با این ویروس کنار آمده‌اند و کسانی نیز هنوز با این مسئله کنار نیامده و منتظر به پایان رسیدن این ویروس و نابودیش هستند و زندگی را برای خود و دیگران بسیار سخت کرده‌اند و اصولاً بیشتر کارهای خود را بخاطر این ویروس به تعویض انداخته اند.

مسئله اسباب کشی را نمی‌توان زیاد به تعویق انداخت زیرا صاحب ملک، ملک خود را نیاز دارد و شما وظیفه تخلیه آن را دارید و اگر ملک را تخلیه نکنید صاحب ملک می‌تواند از شما شکایت کند.

البته که باید به این نکته توجه داشت که دیگر مثل سابق نمی‌توان اسباب کشی کرد و باید تمامی پرتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد. پس بهتر است با رعایت کردن نکاتی ترس و استرس را کنترل نمایید و شروع به اسباب کشی کنید.

شرکت حمل و نقل

در این شرایط انتخاب شرکت حمل و نقل سخت‌تر از گذشته شده است و نیاز به تحقیق بیشتری دارد زیرا معیارهای انتخاب شرکت حمل و نقل بیشتر و سخت‌تر شده است.

نکته قابل توجه و خوشحال کننده این است که برخی از شرکت‌های حمل و نقل خودشان مسئولیت بسته بندی وسایل را برعهده می‌گیرند و خیال شما از این بابت آسوده خواهد بود لازم به ذکر است این باربری‌ها تمام اصول اسباب کشی در کرونا در زمینه بسته بندی لوازم را رعایت می‌کنند .

برنامه ریزی

برنامه ریزی حتی قبل از آمدن ویروس کرونا نیز مهم بود پس در این شرایط اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. منتظر نشوید تا آخر هفته برسد و بعد تازه شروع به جمع کردن وسایل کنید. بهتر است بیشتر وسایلی را که تا زمان اسباب کشی نیازی به آن ندارید را چندماه زودتر جمع کنید.

یکی از اصول اسباب کشی درکرونا یک برنامه ریزی مرتب و دقیق است. فهرستی از تمام کارهایی که باید انجام دهید و وسایلی که باید آن‌ها را بسته بندی کنید تهیه نمایید. بهتر است از یک شرکت باربری برای بسته بندی لوازم کمک بگیرید اما اگر تصمیم به این کار را ندارید بهتر است چند هفته زودتر از زمان اسباب کشی به ضدعفونی کردن لوازمتان و سپس بسته بندی ‌آن‌ها در کارتن‌های نو بپردازید. بهتر است این کار سخت را بین تمام اعضای خانواده تقسیم کنید.

مدارک و اشیای گران‌ قیمت

فرقی نمی‌کند اگر از شرکت باربری استفاده کردید یا نکردید بهتر است حواستان به لوازم و مدارک مهم وگران‌ قیمتان باشد. برای اینکه در زمان جا به جایی و بعد از آن به مشکل برنخورید، بهتر است برخی از مدارک مثل سندها، شناسنامه‌ها، مدارک پزشکی و سایر مدارک مهمتان را با خودتان حمل کنید و پیش خودتان نگهدارید. همین طور وسایلی مثل طلا و جواهرات را مانند مدارک با خودتان حمل کنید و به هیچ وجه این وسایل را در کارتن‌ها قرار ندهید.

حمل بار با وانت

سازماندهی مواد غذایی

مواد غذایی از جمله چیزهایی هستند که بیشتر از سایر لوازم در معرض آلوده شدن به ویروس کرونا هستند و لازم است اصول اسباب کشی در کرونا را در زمینه سازماندهی مواد غذایی رعایت کنید.

حتی اگر از شرکت باربری کمک می‌گیرید بهتر است این بخش از اسباب کشی را خودتان سامان دهید. چند روز قبل از اسباب کشی شروع به مصرف غذاهای فریزر کنید و سعی کنید مواد غذایی جدیدی نخرید. بهتر است یخچال و فریزرتان را تخلیه کنید و آن‌ها را در صورت لزوم یخ زدایی و تمیز کنید. و اگر مواد غذایی ماند آن‌ها را در چند لایه کیسه فریزر بسته بندی کنید و درون کلمن‌های فویلی قرار دهید و به خانه یکی از اقوامتان ببرید و وقتی در خانه جدید مستقر شدید می‌توانید مواد غذایی را به خانه آورده و پس از خارج کردن از  کیسه فریزر‌ها داخل یخچال قرار دهید.

وسایل مشابه را با هم در یک کارتن بسته بندی کنید

یکی از اصول مهم اسباب کشی در کرونا بسته بندی درست لوازم است. بهتر از پیش از بسته بندی با شرکت اتوبار تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان باریری در کرونا استفاده کنید تا صفر تا صد اصول بسته بندی را به شما آموزش دهند البته می‌توانید از کارگران بسته بندی نیز کمک بگیرید زیرا این افراد به اصول بسته بندی لواز واقف هستند و سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کنند همچنین بخاطر شرایط خاص جدید تمامی پرتکل‌های بهداشتی را نیز نکته به نکته انجام می‌دهند.

بهتر است داروها را با وسایل ریز آشپزخانه داخل یک جعبه نگذارید. چون موقع باز کردن کارتن، وسایل با هم قاطی شده و باعث گیج شدن می‌شود و تفکیک آن‌ها نیز سخت می‌شود. (بهتر است پس از بسته بندی محتویات داخل جعبه را روی آن یاد داشت کنید.)

از پلاستیک‌های حباب دار و ضربه‌گیر برای محکم ماندن وسایل در جای خود و سر نخوردن آن‌ها استفاده کنید. درست‌ترین شیوه بسته بندی زمانیست که وسایل در جای خود بدون حرکت بمانند.

اقلام بسته بندی

بهتر است چند هفته زودتر از زمان اسباب کشی به فکر اقلام مورد نیاز برای بسته بندی باشید البته اگر تصمیم به استفاده از یک شرکت باربری را دارید نیازی نیست نگران باشید زیرا این شرکت‌ها خودشان تمام لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را می‌آورند. اما اگر خودتان تصمیم به تهیه لوازم مورد نیاز دارید باید بدانید که یکی دیگر از اصول اسباب کشی در کرونا این است که تمامی لوازم مورد نیاز را به صورت نو تهیه کنید.

  • کارتن‌های ضخیم که بهتر است در تعداد بالا و سالم تهیه شود (نو) تا حمل و نقل راحت‌تر باشد.
  • چسب نواری پهن
  • ماژیک برای نوشتن روی کارتن
  • پلاستیک‌های حباب دار نو و مخصوص بسته بندی لوازم شکستنی
  • پلاستیک‌های بزرگ برای قرار دادن کارتن‌ها درون پلاستیک‌ها

نتیجه گیری

مواردی که گفته شد از اصول اسباب کشی در کرونا بود. مجموعه دادمان بار با سال‌ها سابقه در زمینه حمل و نقل، جا به جایی و بسته بندی لوازم می‌تواند گزینه خوبی برای باربری در این روزها باشد.

مجموعه دادمان بار در رابطه با مبارزه با ویروس کرونا در زمان اسباب کشی روش‌های بسیاری را اجرا کرده است تا سلامت شما و خانوادتان حفظ شود. اگر تمایل به استفاده از خدمات این مجموعه دارید کافیست به سایت دادمان بار سر بزنید و خدمات این مجموعه را بررسی نمایید.

همچنین می‌توانید با مشاوره تلفنی این مجموعه تماس حاصل نمایید و در رابطه با اصول اسباب‌ کشی  و انتخاب خودرو مورد نظر جهت جابه جایی برای مثال حمل بار با وانت، نیسان، کامیون و تمامی سوال‌های مورد نظر خود را بپرسید تا کارشناسان با حوصله و دقیق جواب شما را بدهند.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×