بهترین ساعات اسباب کشی

بسیاری از افراد تصمیم به اسباب کشی دارند اما نمی‌دانند بهترین ساعات اسباب کشی چه زمان‌هایی است و دچار تردید و سردرگمی شده‌اند. به عبارتی یکی از مهم‌ترین حواشی اسباب کشی این مسئله است.

برای انتخاب دقیق روز و ساعت اسباب کشی به طور کلی دو حالت وجود دارد. آخر هفته‌ها یا زورهای وسط هفته. بهتر است قبل از انتخاب هرکدام از آن‌ها با معایب و مزایای آن آشنا باشید، اما مسلماً این کافی نیست.

شرایط شخصی شما در انتخاب روز و ساعت اسباب کشی تأثیر مستقیم دارد. منظور از شرایط شخصی نوع شغل شما و روش زندگیتان است. سعی شده در این مطلب اطلاعاتی در رابطه با ساعت مناسب اسباب کشی در اخیتار شما قرار گیرد که با مطالعه آن بتوانیم اسباب کشی کم استرس و خوبی را پشت سر گذاریم.

اسباب کشی در آخر هفته

همانطور که گفیتم زمان اسباب کشی از دو حالت خارج نیست یکی از این حالات اسباب کشی در آخر هفته است. اکثر افراد بخاطر تعطیلات آخر هفته و داشتن تایم خالی بهترین ساعات اسباب کشی را در روز جمعه و آخر هفته می‌دانند. در این صورت افراد می‌توانند از یک روز تعطیلی خود نهایت استفاده را کنند و امر اسباب کشی را به پایان رسانند. اما باربری در آخر هفته‌ها نیز مزایا و معایبی دارد.

 • معایب اسباب کشی در آخر هفته

 1. اسباب کشی در آخر هفته هزینه بیشتری را به دنبال دارد. بخاطر تعطیل بودن، آخر هفته‌ها اکثر افراد باربری خود را به این زمان‌ها موکول می‌کنند. بنابراین اکثر شرکت‌های اتوبار و باربری هزینه بیشتری برای حمل بار در این روزها دریافت می‌کنند.
 2. بخاطر اینکه روز تعطیل است اکثر مغازه‌ها و مراکز خدماتی بسته‌اند، در صورتی که خانه نیاز به تعمیراتی داشته باشد. یا مشکلاتی مربوط به ادارات آب، برق، گاز و .. داشته باشد کاری از دستتان بر نمی‌آید و مجبور هستید تا بعد از تعطیلات با شرایط کنار بیایید. برای مثال ممکن است پس از اسباب کی متوجه شوید آب خانه قطع است و با مشکلاتی رو به رو شوید اما راه حلی جز صبر ندارید.
 3. اکثر افراد کل طول هفته را مشغول کار هستند و تنها امیدشان برای رفع خستگی استراحت در روز‌های پایانی هفته است. درصورت اسباب کشی در آخر هفته باید بدون استراحت و رفع خستگی هفته جدید را شروع کنید.
 4. به دلیل بالا بودن تعداد اسباب کشی‌ها در آخر هفته ممکن است شرکت باربری نتواند در بهترین ساعات اسباب کشی یه شما خدمات ارائه دهد.البته باربری سعادت آباد همواره سعی می‌کند تا بتواند پاسخگوی همه مشتریان خود باشد.
 • مزایای اسباب کشی در آخر هفته

 1. ترافیک روزهای آخر هفته بخاطر تعطیل بودن شرکت‌ها بسیار کمتر از روزهای وسط هفته است.
 2. در صورت داشتن مشاغل اداری یا دولتی نیاز به گرفتن مرخصی نیست و می‌توانید مرخصی خود را برای آینده ذخیره کنید.
 3. روزهای آخر هفته تعطیل است و می‌توانید از دوستان و آشنایان خود در این زیمنه کمک بگیرد.
 4. اگر فرزند کوچک یا حیوانات خانگی دارید می‌توانید از یکی از دوستانتان درخواست نمایید تا از آن‌ها مراقبت کنند.

اسباب کشی در وسط هفته

در حالت دوم میتوانید اسباب کشی را به یکی از روزهای وسط هفته موکول نمایید و طبق برنامه‌ای که برای اسباب کشی در نظر گرفته‌اید پیش‌ بروید و یک اسباب کشی آسان در بهترین ساعات اسباب کشی در سعادت آباد را داشته باشید. اسباب کشی در وسط هفته نیز مانند اسباب کشی در آخر هفته معیاب و مزایایی دارد که در ادامه بیشتر به این موضوع می‌پردازیم.

 • معیاب اسباب کشی در وسط هفته

 1. در روزهای وسط هفته تمام مراکز و ادارات باز است و در نتیجه خیابان‌ها شلوغ است و ترافیک شدیدی وجود دارد این امر باعث زیاد شدن زمان اسباب کشی و صرف هزینه بیشتر می‌شود.
 2. برای اسباب کشی در وسط هفته باید از محل کارمان مرخصی بگیریم و به اسباب کشی بپردازیم حال ممکن است به هر دلیل امکان مرخصی وجود نداشته باشد و با پا فشاری باعث ایجاد دردسرهای اضافی شوید.
 3. امکان کمک از دوست و آشنا وجود ندارد زیرا آنان نیز در ادارات و یا محل کار خود مشغول کار هستند.
 • مزایای اسباب کشی در وسط هفته

 1. اسباب کشی در وسط هفته هزینه کمتری را به دنبال دارد. از آن‌جا که اکثر افراد آخر هفته‌ها را برای اسباب کشی انتخاب می‌کنند، شرکت‌های اتوبار و باربری هزینه بیشتری را برای آخر هفته‌ها در نظر می‌گیرند. پس اگر زمان اسباب کشی خود را وسط هفته در نظر بگیرید مقرون  به صرفه‌تر است.
 2. اسباب کشی با سر و صدا همراه است و ممکن است باعث آزرده خاطر شدن همسایه‌ها شود. بیشتر همسایه‌ها در وسط هفته سرکار هستند. در صورت اسباب کشی در وسط هفته دیگر دغدغه ایجاد مزاحمت و اعتراض همسایه‌ها را ندارید. در صورتی که نسبت به این که همسایه‌ها متوجه مسائل شخصیتان نشود حساس هستید با این کار خیالتان راحت خواهد بود.
 3. یکی دیگر از مزیت‌های اسباب کشی در وسط هفته این است که در بهترین ساعات اسباب کشی فرزندانتان مدرسه‌‌ هستند و دیگر جای نگرانی برای آن‌ها نیست.

چگونه بهترین ساعات اسباب کشی را مشخص کنیم؟

بهترین ساعات اسباب کشی، در روزهای وسط هفته بین ساعت 10 صبح تا 4 بعد از  ظهر است که ساعت کاری اداره‌جات و شرکت‌‌ها است. در ساعت‌های قبل از 10 صبح و بعداز 4 بعداز ظهر حجم ترافیک در سعادت آباد بسیار زیاد خواهد شد.

در روز‌های آخر هفته به خصوص جمعه بهتر است صبح زود اسباب کشی را شروع کنید. زیرا افراد زیادی در روز جمعه به شرکت‌های باربری و اتوبار درخواست نیسان بار، وانت بار و … را می‌دهند. پس بهتر است صبح زود درخواست خدمات مورد نیاز خود را در باربری سعادت آباد ثبت نمایید.

هر چه زودتر اقدام به حمل بار و جا به جایی کنید زودتر اسباب کشی تمام می‌شود و می‌توانید ساعات باقی ماده را اندکی استراحت نمایید. برای داشتن اسباب کشی بدون استرس توجه داشته باشید که پس از انتخاب بهترین ساعات اسباب کشی با باربری سعادت آباد تماس حاصل کنید و خدماتی که مد نظر دارید را رزرو نمایید.

اگر می‌خواهید خیالتان راحت‌تر شود، نقشه ترافیک شهر تهران را در چند روز متوالی بررسی کنید. روزهای تعطیل و عادی هم از قلم نیندازید.

نتیجه‌گیری

با انتخاب یک باربری خوب  مثل دادمان بار می‌توانید با خیالی آسوده اقدام به اسباب کشی نمایید. مجموعه دادمان بار با سال‌ها سابقه در رابطه با حمل بار در بهترین ساعات اسباب کشی رضایت اکثر مشتریان خود را بدست آورده است.

این مجموعه علاوه بر خدمات حمل بار خدمات دیگری مثل بسته بندی لوازم، ضدعفونی کردن محل و … را نیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید با تماس با این مجموعه از مشاورین متخصص و مجرب کمک بگیرید و یک بایربری بدون استرس را تجربه نمایید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×