ترفندهای اسباب کشی

ترفندهای اسباب کشی

ترفندهای اسباب کشی

یادگری ترفندهای اسباب کشی مزایای زیادی را برای شما به همراه دارد. اگر در اسباب کشی خود خلاقیت داشته باشید، می توانید به سادگی وسایل خود را به هر جایی که می خواهید منتقل کنید. مهم ترین مزایای آموزش ترفندهای اسباب کشی، عدم نیاز به کارگر ، صرفه جویی در زمان برای انجام فعالیت های مرتبط با بسته بندی اثاثیه و جابجایی وسایل است. علاوه بر این موارد، به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید روش به کارگیری خلاقیت در بسته بندی وسایل را یاد بگیرید صفر تا صد اسباب کشی.

اسباب کشی در زمان کوتاه

شاید این مسئله کمی عجیب باشد که اسباب کشی در کوتاه ترین زمان ممکن امکان پذیر است. افرادی هستند که با یادگیری این ترفند ها  به سادگی جا بجا می شوند. ممکن است که برخی از افراد آشنا با فرایند اسباب کشی نباشند. به همین دلیل اسباب کشی برای آن ها  تا حدی یک موضوع سخت و گمراه کننده است. معمولا این افراد نمی دانند که چگونه اسباب کشی کنند؟ وسایل خود را به چه روشی جمع آوری کنند؟ همچنین از خود می پرسند که بهترین زمان برای اسباب کشی چه زمانی است؟ با این حال نمی توانند به این سوالات به طور کامل پاسخ دهند.

اگر می خواهید تا یک اسباب کشی حرفه ای داشته باشید که به دور از هر گونه خسارات باشد، به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا با ترفندهای اسباب کشی به دقت آشنا شوید. در این صورت می توانید به بهترین شیوه وسایل خود را بدون دغدغه و مشکل جا بجا کنید. اگر این ایده ها را یاد بگیرید می توانید در زمان خود برای اسباب کشی صرفه جویی کنید و در سریع ترین زمان ممکن این کار را انجام دهید.

یادگیری ترفندهای اسباب کشی چه مزایایی دارد؟

 

یادگیری ترفند های اسباب کشی چه مزایایی دارد؟

یادگیری ترفند های اسباب کشی چه مزایایی دارد؟

سرعت در جابجایی وسایل

یکی از مهم ترین مزایای آموزش این ترفند ها، این است که  می توانید در سریع ترین زمان ممکن وسایل خود را جا بجا کنید. به این صورت که ابتدا باید در در اولین فرصت کارتان را آغاز کنید.

دور انداختن وسایل اضافی و بدون استفاده

حتما وسایلی را که کاربرد ندارد، دور بیندازید.  بعضی از وسایل تنها جای شما را اشغال می کنند. همچنین ممکن است که شما زمان زیادی برای جابجایی هر کدام از آن ها صرف کنید. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم از همان ابتدا از شر وسایل اضافی خلاص شوید هزینه کارگر برای اسباب کشی.

صبر و حوصله در انجام کار

اسباب کشی به  صبر و حوصله فراوانی نیاز دارد. اگر فکر می کنید که اسباب کشی شما را خسته می کند، می توانید از نزدیکان خود برای انجام امور کمک بخواهید. ترفندهای اسباب کشی، می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.

نظم در انجام امور

به این نکته توجه کنید که قبل از انجام هرکاری، نظم و انظباط اهمیت زیادی دارد. به عبارتی این که شما کار خود را با نظم و انظباط  انجام دهید، باعث می شود تا بدون برهم ریختگی کار خود را انجام دهید. می توانید از اقوام و آشنایان خود، هر کس را مسئول چیدن هر کدام از وسایل کنید.بهتر است که هر کس یک کاری به صورت مشخص انجام دهد تا هر کس به وظیفه خود آگاه باشد.

عدم خالی کردن درآور و کشور ها

 

عدم خالی کردن درآور و کشور ها

عدم خالی کردن درآور و کشور ها

برای آسان تر شدن کار، لازم نیست تا کشوها را خالی کنید. شما به سادگی این امکان را دارید تا آن ها را چسب کاری کنید. البته قبل از همه این کارها مطمئن باشید که هیچ کدام از وسایل را نیاز ندارید، در این صورت از حجم کار خود بسیار کم کرده اید. به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا هر کدام از وسایل که نیازی ندارید، آویزان کنید تا جلوی دست و پای شما گرفته نشود. اینگونه می توانید به راحتی از این ترفندهای اسباب کشی استفاده کنید.

استخدام کارگر

برای افزایش سرعت در اسباب کشی و  جلوگیری از هدر رفتن وقت، می‌توانید کارگر استخدام کنید . این کار باعث راحتی هر چه بیشتر شما خواهد شد.

شیوه بسته بندی وسایل

شیوه بسته بندی وسایل  و اثاثیه شما بسیار راحت خواهد بود.  اگر در انجام این کار دقت نداشته باشید، ممکن است که آسیب جبران ناپذیری به وسایل شما وارد شود. حتما از ابزار های مخصوص و تجهیزات کاربردی برای نگهداری از وسایل خود بهره مند شوید. بهتر است تا وسایل خود را یک دور با روزنامه بپیچید و میان آن ها لباس قرار دهید تا آسیب نبینند باربری غرب تهران.

نشانه گذاری وسایل

 

نشانه گذاری وسایل

نشانه گذاری وسایل

ترفندهای اسباب کشی چیست؟ شما می‌توانید این موارد را به دقت نشانه گذاری کنید. سپس باید وسایل را در اندازه های بزرگ بسته بندی کنید. همچنین این امکان پیش روی شما قرار دارد که از خدمات باربری دادمان به این منظور استفاده کنید.

اینگونه اسباب کشی شما بسیار ساده خواهد بود. حتما این موارد را به دقت بررسی کنید. در این صورت می توانید مناسب ترین تصمیم را بگیرید. به این نکته توجه کنید که اگر یک اتاق به طور کامل تمام نشده باشد، نباید هرگز به سراغ جای دیگری بروید. در این صورت ممکن است که کمی گیج شوید. به این نکته توجه داشته باشید که اسباب کشی راحت، موجب نظم یافتن ذهن شما خواهد شد. پس حتما با صبر و حوله و دقت نظر زیاد، این کار را به اتمام برسانید.

روش اسباب کشی آسان

ترفندهای اسباب کشی چگونه است؟ شما می توانید با چند فوت و فن ساده، بهترین روش را برای جابجایی وسایل خود به کار بگیرید. ابتدا به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا یک لیست از کارهای قابل انجام خود آماده کنید تا بدانید که دقیق چه کارهایی باید انجام داده شوند و در این صورت شما آرامش روحی بیشتری خواهید داشت. اینگونه می توانید به دقت به این موارد آگاه شوید.

درست کردن غذا یکی از مواردی است که در روز اسباب کشی با آن رو به رو خواهید شد. حتما به این مورد توجه داشته باشید. در صورت این که به این موارد آگاه نباشید ، می توانید با مشکلات زیادی رو به رو شوید.

جمع آوری کارتن های مناسب

 

جمع آوری کارتن های مناسب

جمع آوری کارتن های مناسب

برای این کار نیاز دارید تا کارتن های مناسبی را برای خود جمع آوری کنید. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از کارتن های محکم کمک زیاید به شما خواهد کرد. بهتر است که از سوپرمارکت‌ها  کارتن نگیرید. استفاده از کارتن های رگال دار، می توانید گزینه مناسبی باشد باربری در دادمان.

پیش از آن حتما چک کنید تا کارتن ها دچار پارگی یا آلودگی نشده باشند. روی کارتن‌ها هم می‌توانید مشخصات وسایل و اثاثیه خود را یادداشت نمائید. آشنایی با ترفندهای اسباب کشی به شما کمک می کند تا این کار را به سادگی انجام دهید.

 

b2n

yun

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191142248
تماس با ما