باربری در دوران قرنطینه  

ترفندهای باربری در کرونا

در این مقاله برای راحتی و حفظ سلامت شما ترفندهای باربری در کرونا را ذکر خواهیم کرد. اسباب کشی در دوران کرونا امری است که نمیتوان از آن فرار کرد، کرونا ویروس بیماری است که دیگر کمتر کسی را می‌توان پیدا کرد که با آن آشنایی نداشته باشد.

اکثر افراد می‌دانند که دانشمندان هنوز موفق به پیدا کردن واکسن و راه درمان این ویروس نشده‌اند  و تا کنون این ویروس جان صدها هزار نفر را گرفته است و همچنان هم در حال گسترش است. این ویروس باعث به تعویق افتادن بسیاری از امور زندگی مردم شده است همچنین باعث کاهش درآمدها و حتی ورشکستگی بسیاری از کارخانه‌ها و تولیدی‌ها شده که باعث وارد شدن ضرر و زیان‌های زیادی به کشورهای مختلف شدهاست.

همانطور که ذکر کردیم این ویروس روی تمام امور روزمره زندگی مردم دنیا و ایران از جمله جابه جایی و اسباب کشی اثر گذاشته است و تا حدی مردم را برای جا به جایی در تهران با مشکل مواجه کرده است.

از آن جایی که تهران شهر بزرگی است و جمعیت زیادی دارد. نسبت به سایر شهرهای ایران شهر تهران وضعیت بدتری در رابطه با شیوع بیماری کرونا دارد. اما در ادمه شما را با اصول بهداشتی که برای اسباب کشی و جا به جایی در دوران کرونا لازم است آشنا خواهیم کرد.

اسباب کشی در دوران کرونا

پیش از هر چیزی باید بدانید که رعایت اصول بهداشتی در دوران کرونا برای تمام جا به جایی‌ها و حمل بارهای ساده و بزرگ اجباری است، مسئله اسباب کشی آنقدر مسئله مهم و بزرگی است که از مدت‌ها قبل همه خانواده را درگیر می‌کند. حتی مدت‌ها پس از اسباب کشی پیامد‌های آن ادامه دارد. در این اوضاع و احوال نیز شرایط سخت‌تر و بدتر شده است و نیاز است ترفندهای باربری در کرونا را یاد بگیرید تا اسباب کشی راحت‌تری داشته باشید.

نکات مهم انتخاب باربری در دوران کرونا

برای انتخاب یک باربری خوب در کرونا باید به مواردی توجه کرد تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری شود در ادامه مواردی را برای باربری در کرونا ذکر می‌کنیم.

 1. استفاده همه پرسنل از مواد ضد عفونی کننده، ماسک و دستکش.
 2. ضد عفونی شدن کامیون‌‌ها، نیسان بار و وانت‌بارها پیش از باربری.
 3. بسته بندی کردن اثاثیه به همرا ضد عفونی کردن آن‌ها.
 4. مشاوره تلفنی رایگان در دوران کرونا.
 5. آموزش ترفندهای باربری در کرونا
 6. انجام باربری در تمام مناظق تهران.
 7. کسب اطلاعات در رابطه ا رضایت مشتریان در زمینه جا به جایی در دوران کرونا.
 8. تمامی تجهیزات باربری باید قبل از حمل اثاثیه ضد عفونی شوند.
 9. سطوح کامیون که در معرض تماس هستند حتماً ضد عفونی شوند.
 10. سیایت باربری مورد نظر در رابطه با کنسل شدن یا به تعویق افتادن روز اسباب کشی.
 11. استفاده از دستگاه تب سنج .
 12. اطلاعات کامل شرکت باربری در رابطه با بیمار نبودن کارکنان و اعضای خانواده آن‌ها.

کرایه باربری در ایام کرونا

شاید شما در نظر داشته باشید تا فقط از خدمات حمل و نقل یک باربری استفاده کنید. مثلاً فقط بخواهید چند وسیله منزل یا شرکت را از منطقه‌‍ای به منطقه دیگر منتقل کنید در این صورت شما به دنبال یک وانت بار یا نیسان بار و یا خاور برای جا به جایی لوازم هستید.

اگر شما تنها از همین خدمت استفاده کنید بسته بندی کردن لوازم و ضدعفونی کردن آن‌ها برعهده خودتان است اما حتما باید برای اجاره خودرو از یک باربری مطمئن که پروتکل‌های بهداشتی را در زمینه حمل و نقل رعایت می‌کند استفاده نمایید.

اسباب کشی بهداشتی در کرونا

یکی از ترفندهای باربری در کرونا قبل از بردن لوازم به خانه جدید این است که خانه جدید را برای ورود خود و چیدن اثاثیه به طور کامل، ضدعفونی و بهداشتی کنید، حتی در رابطه با خانه‌های خالی و نوساز هم باید این عملیات‌ها را انجام دهید و خانه را کاملاً ضد عفونی نمایید تا ویروس کرونا نابود شود.

درمورد خانه‌های قدیمی و یا آپارتمان‌هایی که قبلاً خانواده و افرادی در آن زندگی می‌کردند شرایط سخت‌تر می‌شود و باید بیشتر به نضافت این گونه محل‌ها اهمیت داد. توصیه می‌شود برای جلوگیری از بروز هرگونه بیماری در حین پروسه اسباب کشی، کل ساختمان و اتاق‌های منزل جدید خود را ضدعفونی کنید. در ادامه ترفندهای اسباب کشی در کرونا را توضیح می‌دهیم.

باربری

 • در صورت امکان 72 ساعت قبل کلید منزل جدید را گرفته و اقدامات نظافت و ضد عفونی را انجام دهید. بهتر است این کار را به یک باربری مطمئن و بهداشتی بسپارید.
 • حداقل 24 ساعت بعد از ضد عفونی کردن منزل، اثاثیه را به محل منتقل کنید.
 • با یک شرکت باربری تماس گرفته وبا مشاورین مجموعه در رابطه با باربری در کرونا صحبت کنید و مشورت نمایید.
 • حتی اگر خودتان محل را ضد عفونی کرده‌اید از یک باربری نیز برای این کار کمک بگیرید.

چک لیست اسباب کشی در دوران کرونا

قطعاً اگر از یک باربری در رابطه با ترفندهای باربری در کرونا مشورت نمایید آن مجموعه به شما توصیه می‌کند تا چک لیست کاملی بنویسید.

 • حتماً در نظر داشته باشید که لوازمی که سال‌هاست مورد استفاده قرار نگرفته‌ است را به منزل جدید منتقل نکنید.
 • کم بودن تعداد لوازم و اثاثیه باعث می‌شود ایمنی پروسه اسباب کشی و ضدعفونی کردن آن‌ها بهتر صورت بگیرد.
 • برای بسته بندی لوازم از کارتن اسباب کشی نو و تمیز و بهترین نوع تجهیزات بسته بندی استفاده نمایید.
 • همه لوازم را قبل از بسته بندی کامل با الکل‌های مخصوص ضدعفونی کرده و با پلاستیک حباب دار و ساده بسته بندی کنید.
 • برای حفظ بهداشت حتماً لوازم را با پوشش کامل در کارتن بسته بندی قرار دهید و درز کارتن‌ها را با چسب بپوشانید.
 • شرکت باربری مورد نظر خود را از قبل شناسایی و خدمات دلخواه را در روزهای مورد نظر رزرو نمایید.
 • ساعات خلوت تر روز را برای اسباب کشی انتخاب کنید.

نتیجه گیری

توصیه می‌شود برای انجام پرسه اسباب کشی در کرونا و آشنایی با ترفندهای باربری در کرونا با مجموعه دادمان بار که شیوه‌های جدیدی را برای حمل اثاثیه در کرونا در نظر گرفته است هماهنگ نمایید. این مجموعه سال‌ها فعالیت در زمینه حمل و نقل لوازم و باربری همچنین سایر خدمات مانند بسته بندی، حمل بار با وانت بار، نیسان بار و حمل بار با خودروهای سنگین تر را داشته است . می‌تواند انتخاب خوبی برای حمل بار در این روزهای کرونایی باشد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×