جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

اسباب‌کشی پروسه‌ای طولانی و دشوار است. یکی از کارهای دشوار، جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی است. حمل اثاثیه سنگینی مانند گاوصندوق‌ها نیاز به تخصص و تجربه دارند و هر کسی نباید این کار خطرناک را انجام دهد. شما می‌توانید حمل اثاثیه سنگین، از جمله جا به جایی گاوصندوق را به کارکنان ماهر شرکت خدمات باربری دادمان بسپارید. نیروهای باتجربه باربری دادمان، گاوصندوق‌ها را اصولی حمل می‌کنند هزینه باربری در تهران.

در این مقاله به توضیح مباحث زیر می‌پردازیم:

  • انواع گاوصندوق از نظر کاربرد و وزن
  • مشکلات جا به جایی گاوصندوق
  • نکات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی
  • تجهیزات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

انواع گاوصندوق از نظر کاربرد و وزن

 

انواع گاوصندوق از نظر کاربرد و وزن

گاوصندوق‌ها دارای ابعاد و وزن‌های متفاوتی هستند. با وجود تنوع در ابعاد و وزن گاوصندوق‌ها، روش حمل و نقل آن‌ها نیز متقاوت است. انواع گاوصندوق‌ها از نظر کاربرد و وزن، عبارت‌‌اند از: گاوصندوق خزانه‌ای و بانکی، گاوصندوق خانگی و گاوصندوق هتلی.

گاوصندوق‌‌ خزانه‌ای و بانکی بسیار سنگین و بزرگ است. حمل این نوع گاوصندوق کار چند نفر نیست، بلکه ماشین باید آن را حمل نماید‌. گاوصندوق خانگی دارای وزن متوسط است. حمل گاوصندوق خانگی به تنهایی برای یک نفر امکان پذیر نیست. وزن گاوصندوق هتلی از وزن سایر گاوصندوق‌ها کمتر است.

مشکلات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

بزرگترین مشکل هنگام جا به جایی این مورد، وزن بالای این وسیله است. در صورتی که حمل گاوصندوق درست و اصولی پیش نرود، ممکن است کمر، دست و پا دچار آسیب شوند. علاوه بر این، در صورت افتادن گاوصندوق در حین حمل و نقل، گاوصندوق و کف خانه یا کف اداره آسیب خواهد دید. در صورت نشکستن کف، حتماً خراش‌هایی روی کف ساختمان ایجاد می‌شود اسباب کشی راحت و بی دردسر.

نکات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

 

نکات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

نکات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

  • خالی کردن محتویات داخل گاوصندوق

بهتر است پیش از حمل گاوصندوق، محتویات درون آن را خالی کنید؛ زیرا ممکن است در حین حمل و نقل، ضربه‌هایی به محتویات ارزشمند درون گاوصندوق وارد شود. همچنین محتویات زیاد داخل این وسیله، وزن آن را بیشتر می‌کند. پس اگر لوازم سنگین یا حساس دارید، آن‌ها را از گاوصندوق خارج نموده و در جایی امن نگهداری کنید.

 

شما می توانید برای جابجایی انواع اسباب با شماره 09191142248  و یا 02188084607 تماس بگیرید. 

 

  • پوشش نباید دست و پا گیر باشد

هنگام جا به جایی گاوصندوق نباید از پوشش دست و پا گیر استفاده کرد. این نکته هنگام حمل و نقل بسیار حائز اهمیت است. کارکنان مجرب باربری دادمان دارای پوشش مناسبی برای حمل گاوصندوق‌‌ها هستند. در واقع، با رعایت این نکته از گیر کردن لباس به نقاط مختلف جلوگیری می‌شود.

  • توجه به مسیرهای خروجی

در حین حمل گاوصندوق، احتمال برخورد به چهارچوب درب، حاشیه دیوارها و مسیرهای خروجی وجود دارد. پیش از حمل و نقل گاوصندوق، باید مسیر رفت و آمد، ایمن شود. بهتر است با قرار دادن پوشاننده‌هایی در مسیر رفت و آمد با گاوصندوق، آسیب ناشی از برخورد را کاهش دهیم.

تجهیزات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

 

تجهیزات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

تجهیزات جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی

برای حمل و نقل گاوصندوق، تجهیزات و ابزار گوناگونی وجود دارد. تجهیزات حمل گاوصندوق شامل موارد زیر است:

  • حمل گاوصندوق با چرخ حمل گاوصندوق

برای حمل گاوصندوق‌های خانگی که وزنی بالاتر از ۱۲۰ کیلوگرم دارند، باید از چرخ حمل گاوصندوق استفاده شود. این چرخ، امکان حمل بارهای سنگین را در طبقات مختلف فراهم می‌سازد. حمل گاوصندوق‌های خانگی بدون استفاده از چرخ بار ممکن نیست. همچنین برای انجام این کار به دو شخص توانا و بامهارت نیاز است.

  • حمل گاوصندوق توسط جرثقیل

همانطور که گفتیم، گاوصندوق‌های خزانه‌ای و بانکی بسیار سنگین و بزرگ هستند. وزن گاوصندوق‌های بانکی بیشتر از ۵۰۰ کیلوگرم است. این گاوصندوق‌ها در هیچ شرایطی آسیب نمی‌بینند و ضد سرقت هستند. حمل گاوصندوق بانکی و خزانه‌ای فقط با استفاده از جرثقیل امکان پذیر است. برای این کار باید از مهارت چند نفر از کارکنان نیز استفاده کرد. توجه کنید که حمل گاوصندوق‌ها با وزن کمتر از ۵۰۰ کیلوگرم، توسط چرخ حمل و چند فرد انجام می‌شود.

  • حمل گاوصندوق به صورت دستی

این روش حمل سنتی، هنوز هم برای حمل گاوصندوق‌هایی که وزن زیادی ندارند، کاربرد دارد. این روش با کمک چند شخص باتجربه و ماهر انجام می‌شود. شما می‌توانید برای جا به جایی گاوصندوق از خدمات باربری دادمان بهره‌مند شوید باربری در مطهری.

جمع‌بندی

 

جمع‌بندی

جمع‌بندی

جا به جایی گاوصندوق یکی از کارهای دشوار است که نیاز به تخصص و تجربه دارد. کارکنان باتجربه باربری دادمان، با رعایت اصول حمل وسایل سنگین مانند گاوصندوق، آماده یاری رساندن به شما هستند. شما می‌توانید از کلیه خدمات شرکت باربری دادمان بهره‌مند شوید. در این مقاله سعی کردیم در مورد جا به جایی گاوصندوق در اسباب کشی توضیحات مفیدی به شما ارائه دهیم. در پایان، از همراهی شما سپاسگزاریم.

 

b2n

rizy

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191142248
تماس با ما