حمل بار از تهران به گیلان

امروزه تقاضای بسیاری از افراد حمل بار از تهران به گیلان است. عده زیادی قصد نقل مکان و اسباب کشی به این شهر را دارند و عده‌ای دیگر نیز بار خاصی را به‌منظور تجارت یا مقاصد دیگر به این شهر حمل می‌کنند.

درنهایت همه این افراد باید به سراغ خدمات شرکت‌های باربری بروند. حمل بار به شهرستان به‌گونه‌ای است که حتماً باید آن را به کمک یک شرکت باربری معتبر انجام داد.

حمل بار از تهران به گیلان

نوع ماشینی که برای این کار انتخاب می‌شود، راننده مربوط، نحوه بسته بندی و بستن کالا در ماشین و … همگی در به سلامت رسیدن کالای شما به مقصد تأثیر دارند. از همین رو باید یک شرکت باربری معتبر و مطمئن را برای ارائه خدمات بیابید.

مجموعه دادمان بار یک شرکت باربری معتبر در تهران است. این مجموعه کار حمل بار به شهرستان‌های دور و نزدیک را از مشتری قبول می‌کند.

دادمان بار همواره در تلاش است تا بهترین شرایط را متناسب با بار مشتریان برای حمل آن فراهم کند. به‌گونه‌ای که نه بار آسیب ببیند و نه هزینه زیادی را برای مشتری رقم بزند.

 

آیا حمل بار از تهران به تمام شهرهای گیلان انجام می‌شود؟

 

اتوبار و باربری دادمان بار کار حمل بار از تهران به گیلان را از شهر مبدأ تا شهر مقصد به‌صورت کامل برعهده می‌گیرد. حمل بار توسط تیم دادمان بار به تمام شهرهای گیلان از جمله، لاهیجان، رودسر، لنگرود، تالش، بندرانزلی، سنگر، فومن، منجیل و … انجام می‌شود.

از آنجایی که آب و هوای این مناطق در اغلب فصول سال بارانی است، دادمان بار تمهیداتی اندیشیده است تا حتی اگر بار خود را با خودروهایی همچون وانت و نیسان نیز حمل کنید؛ کوچکترین آسیبی در طول سفر به آن وارد نشود.

برای حمل بار به شهرهای مختلف استان گیلان کافیست، با هر یک از شماره تلفن‌های دادمان بار تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را به‌طور کامل درمورد شرایط و نحوه حمل بار راهنمایی کنند.

 

برای حمل بار از تهران به گیلان چه نکانی را باید رعایت کرد؟

 

برای حمل بار از تهران به گیلان یکسری نکات باید رعایت شوند. مسافت بین استان تهران و گیلان بیشتر از 300 کیلومتر است و پیموندن این راه حداقل 5 ساعت طول می‌کشد. از همین رو خطر آسیب دیدن وسایل و لوازم در طول مسیر افزایش می‌یابد. از همین رو برای اسباب کشی یا حمل بار به مقصد گیلان نکات خاصی باید در نظر گرفته شوند.

  1. بسته بندی صحیح

اگر بار شما اسباب و اثاثیه منزل، میوه و تره‌بار، خشکبار و … است؛ بسته بندی صحیح آن‌ها می‌تواند کمک مهمی در به سلامت رسیدن بار مذکور به مقصد باشد. شرکت باربری دادمان علاوه‌بر خدمات حمل بار خدمات بسته بندی را نیز ارائه می‌دهد. با استفاده از این خدمات می‌توانید از به سلامت رسیدن بار خود به مقصد اطمینان داشته باشید.

  1. نوع وسیله

برای حمل بار از تهران به گیلان نوع وسیله نیز بسیار حائز اهمیت است. این وسیله باید با توجه به حجم بار و حساسیت آن انتخاب شود. اما باید دقت داشت که وسیله حمل بار به این استان‌ها حتماً باید سرپوشیده باشد. برای انتخاب بهتر می‌توانید از مشاوره کارشناسان دادمان بار استفاده نمایید.

  1. بارنامه و بیمه نامه

یکی از موارد لازم و ضروری در حمل بار به شهرستان داشتن بارنامه و بیمه‌نامه است که حتماً باید توسط یک شرکت باربری معتبر صادر شده باشد. بدون داشتن بیمه‌نامه پلیس موظف به انتقال ماشین به پارکینگ است. داشتن بیمه حمل بار نیز سلامت کالای شما را تضمین می‌کند و درصورت بروز هرگونه اتفاق خسارت شما را برعهده می‌گیرد.

  1. راننده حمل بار

برای حمل بار از تهران به گیلان راننده حمل بار باید با مسیر رفت و برگشت به‌خوبی آشنا باشد. محل قرارگیری استراحت‌گاه‌ها و مراکز سوخت‌گیری را بداند و بتواند برنامه خود را به‌نحوی تنظیم کند که بار به‌موقع به مقصد برسد. درضمن لازم است که راننده مذکور بسیار محتاط باتجربه باشد.

  1. نحوه بارگیری و بستن بار

نحوه بارگیری و بستن بار دارای روش‌ها و ترفندهای مخصوص است. تنها کارگران حمل بار که تجربه زیادی در این زمینه دارند، می‌توانند این کار را به‌درستی انجام دهند. برای حمل بار در مسافت زیاد لازم است که چیدمان و نحوه بسته بندی آن به درستی انجام شود.

 

هزینه حمل بار از تهران به گیلان چقدر است؟

 

یکی از مسائل مهم درمورد حمل بار از تهران به گیلان ، هزینه حمل آن است. این هزینه بسته به نوع بار، مسافت، نوع وسیله نقلیه انتخابی و سایر خدمات نظیر کارگر اسباب کشی، کارگر بسته بندی و … متغیر است.

حمل بار از تهران به گیلان

اما هزینه حمل بار در شرکت‌های دارای مجوزهای معتبر نظیر دادمان بار بر اساس مصوبه اتحادیه‌های مربوط محاسبه می‌شود. این شرکت‌ها تحت نظارت کامل نهادهای مربوط هستند از همین رو دریافت هزینه اضافی از مشتری تخلف محسوب می‌شود. در حالی‌که شرکت‌های باربری نامعتبر از هیچ قانونی برای این کار پیروی نمی‎کنند.

نتیجه‌گیری:

بهترین روش برای حمل بار از تهران به شهرستان استفاده از خدمات یک شرکت باربری معتبر است. مجموعه دادمان بار یکی از شرکت‌های باربری معتبر در تهران است که می‌تواند خدمات حمل بار از تهران به گیلان و بر عکس را ارائه دهد.

این شرکت با ارائه بارنامه و بیمه‌نامه معتبر، همچنین استفاده از رانندگان معتبر و باتجربه و کارگران حرفه‌ای برای چیدن و حمل بار می‌تواند سلامت لوازم شما را تا مقصد تضمین نماید.

 

 

 

 

 

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×