حمل و نقل تخصصی پیانو

حمل و نقل تخصصی پیانو

حمل و نقل تخصصی پیانو

در این مقاله می خواهیم تا شما را با روش حمل و نقل تخصصی پیانو آشنا کنیم. پیانو یکی از حساس ترین وسایلی است که در اسباب کشی جابجا می شود. به عبارتی تمام کسانی که این وسیله را دارند، به نوعی ممکن است که نگران جابجایی هر کدام از وسایل بشوند حمل لوازم منزل.

در صورت اهمال کاری، ممکن است که آسیب جبران ناپذیری به وسایل شما وارد شود. به همین دلیل به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا با روش حمل و نقل تخصصی پیانو به طور کامل آشنا شوید. در این صورت می توانید به بهترین شیوه از خدمات و قابلیت های باربری دادمان برخوردار شوید. به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا در صورت آشنایی با این موارد، حتما به بهترین شیوه از خدمات باربری برخودار شوید.

روش حمل پیانو در اسباب کشی

به این نکته توجه کنید که حمل پیانو امری تخصصی می باشد. اگر این کار به صورت دقیق و اصولی انجام نشود، موجب زخمي شدن بدنه و ترک برداشتن دك پيانو خواهد شد. شما می توانید با انتخاب مجموعه تخصصی ما از وقوع آسیب های جدی جلوگیری کنید. در این صورت می توانید پیانو خود را بدون زخمی شدن و آسیب در منزل خود تحویل بگیرید. در این صورت هیچ آسیبی به وسایل شما وارد نخواهد شد.

روش صحیح حمل پیانو در اسباب کشی

 

روش صحیح حمل پیانو در اسباب کشی

روش صحیح حمل پیانو در اسباب کشی

حمل و نقل پیانو از حساسیت بالایی برخوردار است. پیانو یک وسیله سنگین و گران قیمت می باشد. درست به همین دلیل باید طوری جابجا شود که آسیب نبیند. در این مقاله می خواهیم تا شما با مهم ترین نکات در خصوص حمل پیانو در زمان اسباب کشی آشنا شوید. به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا این مقاله را تا انتها مطاله کنید.

بسته بندی پیانو

برای بسته بندی این وسیله ارزشمند باید از مواد ضربه گیر استفاده کرد تا بتوان از این وسیله در مقابل برخورد با اشیا محافظت کرد. اجزای متفاوت پیانو شامل بدنه، رزونانس یا دک پیانو هستند که لازم است تا با استفاده از وکیوم پوشیده شوند اسباب کشی در قمر در عقرب.

در صورت وارد شدن ضربه به بدنه پیانو، آسیب های وارده به آن به شدت کاهش می یابد. پلاستیک حباب دار یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که برای بسته بندی پیانو به کار برده می شود. این وسیله از شکستن و آسیب دیدگی پایه پیانو به بهترین نحو جلوگیری خواهد کرد. برای جلوگیری از خط و خش وارد شده به پیانو، باید روی پیانو با یک پارچه به طور کامل پوشانده شود. حمل و نقل تخصصی پیانو به این شیوه می باشد.

نحوه صحیح حمل و نقل پیانو

ابتدا باید بدانید که پیانو چقدر وزن دارد. برخی از انواع پیانو مانند پیانو رویال به دلیل وزن بالایی که دارد، جابجایی مشکل تری نیز خواهد داشت. برای حمل این دسته از پیانو ها که سنگین هستند، باید از شرکت های معتبر باربری کمک بگیرید. دقت و حوصله در جابجایی این دسته از سازه ها بسیار اهمیت دارد. اگر پیانو در ابعاد بزرگ تری خریداری شود، ممکن است که نتواند از در وارد شود. در این صورت قبل از وارد کردن آن ، ابتدا باید اندازه آن را به دقت بدانید. روش های متفاوتی برای جابجایی این دسته از وسایل استفاده می شود. اگر پیانو شما در اندازه های بزرگی باشد، باید لولاهای درب را به طور کامل خارج کنید.

 

شما می توانید برای استعلام قیمت هر نوع باربری و رزرو با شماره  09191142248 تماس حاصل فرمایید.

 

استفاده از کارگران مخصوص

 

استفاده از کارگران مخصوص

استفاده از کارگران مخصوص

این نکته را در نظر داشته باشید که استفاده از کارگران مخصوص می تواند در جابجایی صحیح پیانو راهگشا باشد و شما را به دقت راهنمایی کند. به این نکته توجه داشته باشید برای جابجایی پیانو باید دو نفر هم زمان، اقدام به جابجایی وسایل کنند. بعد از قرار دادن پیانو در ماشین باید در اطراف پیانو ضربه گیر استفاده شود باربری در شیخ فضل الله.

به این نکته توجه داشته باشید که در دست اندازها ممکن است هر کدام از این وسایل آسیب ببیند. به این نکته توجه داشته باشید که برای جابجایی هر کدام از وسایل باید دقت داشته باشید که هر کدام به صورت مجزا حمل شوند. اگر در ماشین حمل بار به غیر از پیانو وسیله دیگری قرار داده شده بود، باید از گذاشتن پیانو در داخل ماشین شدیدا اجتناب کنید.

هزینه حمل پیانو به چه مواردی بستگی دارد؟

حمل و نقل تخصصی پیانو کار هر کسی نیست. به این نکته توجه داشته باشید که هر کدام از این وسایل به بهترین شیوه حمل می شوند و شما می توانید به باربری ما اعتماد داشته باشید. برای حمل و نقل تخصصی پیانو به شما توصیه می شود که به باربری های معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. البته باید توجه داشته باشید که خدمات باربری با قیمت مناسب به شما ارائه شوند. هر باربری خدمات متفاوتی را ارائه می دهد درست به همین دلیل، قیمت متفاوتی دارد. باید به مواردی مانند مسافت حمل و نقل تخصصی پیانو و تعداد گارگران و بیمه جابجایی وسایل در برآورد هزینه پیانو توجه کرد.

 

نکات مهم برای جابه جایی و حمل و نقل پیانو

 

نکات مهم برای جابه جایی و حمل و نقل پیانو

نکات مهم برای جابه جایی و حمل و نقل پیانو

حمل و نقل تخصصی پیانو بیش از هر چیزی اهمیت دارد. در صورت این که به این موارد توجه نشود می تواند موجب وارد شدن آسیب هایی به پیانو شود. در این مقاله قصد داریم تا به مهم ترین این مشکلات اشاره کنیم. مسافتی را که باید پیانو جابه جا شود در نظر بگیرد. چنانچه فاصله جابجایی طولانی است باید به دقت و به طور صحیحی پیانو را بوسیله متریال ضربه گیر بسته بندی کنید. بنابراین می توانید پیانو را بدون آسیب دیدگی به محل مورد نظر انتقال دهید باربری در سعادت آباد.

انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای حمل بار

بهتر است که توجه داشته باشید که شرکت باربری از چه وسیله ای برای جابجایی وسایل استفاده می کند. برای حمل و نقل تخصصی پیانو، استفاده  از وسیله نقلیه مناسب بسیار اهمیت دارد. شما باید ابتدا با شرکت های مخصوص حمل بار تماس بگیرید. سپس باید از آن ها جهت حمل و نقل تخصصی پیانو کمک بگیرید. افرادی که پیانو را جابجا می کنند، کاملا حرفه ای هستند و می دانند که این وسیله به چه شیوه ای جابجا شود تا آسیب نبیند. به شما توصیه خواهیم کرد تا به این موارد توجه لازم را داشته باشید.

 

b2n

yun

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191142248
تماس با ما