مزایا استفاده از خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی چیست؟

حتماً تاکنون با خود فکر کرده‌اید که مزایا استفاده از خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی چیست ؟

همانطورکه می‌بینید استفاده از خدمات شرکت‌ های باربری هر روز در حال افزایش است. درحالی که در گذشته اغلب کار اسباب کشی اغلب به‌صورت شخصی انجام می‌شد.

به این صورت که فرد یک ماشین باربری را متناسب با نیاز خود اجاره می‌کرد. سپس با کمک دوستان و آشنایان کار اسباب کشی را انجام می‌داد.

اما امروزه اغلب خدمات باربری حتی خدمات بسته بندی نیز به اتوبار و باربری محول شده است. علت این امر نیز افزایش مشغله افراد، ترافیک و شلوغی تهران، دور بودن محل کار از خانه و … است.

شرکت‌های باربری رفته رفته تمام فعالیت‌های لازم برای باربری را در دست گرفتند. بخشی از دلیل این موضوع بسته به مسائلی مانند مشغله زیاد و … دارد. اما بخش دیگر آن مربوط به مزایایی است که خدمات شرکت باربری دارند. در ادامه این بخش به بررسی مزیت هر یک از خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی خواهیم پرداخت.

مزایا باربری نسبت به اسباب کشی شخصی

مزایا بسته بندی اثاثیه توسط شرکت باربری نسبت به اسباب کشی شخصی

یکی از خدمات شرکت باربری بسته بندی اثاثیه و لوازم شرکت یا خانه است. بسته بندی لوازم از اموری است که همچنان توسط افراد انجام می‌شود. انجام این کار هنوز بطور کامل در اختیار شرکت باربری قرار نگرفته است.

اما عده زیادی ترجیح می‌دهند که کار بسته بندی را نیز به شرکت‌های باربری بسپارند. علت این امر قطعاً مزایای خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی است.

برای مثال کار بسته بندی توسط شرکت باربری در زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود. همچنین متریال مورد استفاده برای بسته بندی نظیر کارتن، چسب، بابل رپ و … باکیفیت‌تر هستند.

مهم‌تر از آن وظیفه خرید اقلامی نظیر کارتن و … برعهده مشتری نیست. در این شرایط مشتری تنها هزینه کارتن و اقلام مورد استفاده را به شرکت باربری می‌پردازد.

همچنین بسته بندی لوازم به‌صورت تخصصی‌تر انجام می‌شود. از همین رو احتمال آسیب رسیدن به اثاثیه و لوازم بسیار کمتر خواهد بود.

همچنین خستگی و فشار اسباب کشی به مشتری وارد نمی‌شود. از همین رو می‌تواند با انرژی مضاعف به کار و فعالیت روزانه خود ادامه دهد.

ادارات و شرکت‌ها نیز اغلب از امر بسته بندی به‌خوبی استقبال می‌کنند. زیرا در اسباب کشی ادارات و شرکت‌ها اغلب نیروی کافی برای انجام امر بسته بندی وجود ندارد. همچنین با بسته بندی اثاثیه توسط باربری امنیت و سلامت آن نیز در طول مسیر تضمین خواهد شد.

مزایای استفاده از خدمات کارگر باربری نسبت به اسباب کشی شخصی

یکی از پرطرفدارترین خدمات شرکت‌های باربری ارائه خدمات کارگر اسباب کشی است. درگذشته اغلب افراد با کمک دوستان و آشنایان خود اسباب کشی می‌کردند. امروزه از خدمات کارگر باربری برای این کار استفاده می‌کنند.

این موضوع نیز به دلیل مزایا استفاده از خدمات کارگر باربری نسبت به اسباب کشی شخصی است. زیرا این افراد از تجربه و تخصص کافی در این زمینه برخوردارند.

از همین رو می‌دانند کالا را چگونه حمل کنند تا دچار کمردرد ناشی از اسباب کشی نشوند. همچنین اغلب دوستان و آشنایان ما نیز از وقت کافی بری کمک برخودار نیستند.

از همین رو با استفاده از خدمات کارگر اسباب کشی دیگر نیازی به تقاضا از دوستان و آشنانیان نیست. امروزه اغلب منازل آپارتمانی و چند طبقه هستند. از همین رو حمل اثاثیه بدون کمک یک متخصص ممکن نیست.

حمل بار از طبقات زیاد، امری بسیار دشوار است. از همین رو هر کس توان انجام این کار را ندارد. حتی ممکن است فردی که این کار را انجام می‌دهد به نخاع و کمر خود آسیب برساند. بنابراین نمی‌توان از هر کسی برای حمل بار و اثاثیه کمک خواست.

مزایای استفاده از اتوبار نسبت به باربری شخصی

منظور از باربری شخصی این است که فرد ماشینی را اجاره کند. سپس اثاثیه و لوازم خود را از طریق آن ماشین به منزل یا محل کار جدید خود ببرد. امروزه اغلب افراد از خدمات شرکت باربری برای حمل بار و اثاثیه استفاده می‌کنند.

علت آن نیز مزایا استفاده از خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی است. اغلب ماشین‌های باربری موجود در اتوبارها از ایمنی کامل برخوردارند.

این ماشین‌ها هر چند وقت یکبار چکاپ می‌شوند. همچنین قسمت‌های داخلی آن‌ها اغلب با استفاده از موکت عایق بندی شده‌اند. این موضوع سبب می‌شود تا درصورت تصادف و … آسیب کمتری به بار خودرو وارد شود.

همچنین یک شرکت باربری اغلب با رانندگانی در حال همکاری است که نسبت به تهران به‌ویژه محدوده کاری خود شناخت دارند.

شناخت راننده از بخش‌های مختلف تهران که پر از ترافیک و محدودیت است می‌تواند سبب صرفه‌جویی در وقت و زمان شود. کوچک یا بزرگتر بودن ماشین باربری نسبت به حجم بار می‌تواند سبب آسیب رسیدن به بار در حین تصادف و … شود.

یکی از مزایای شرکت باربری به‌ویژه اتوبار شهرک غرب و سعادت آباد، ارائه مشاوره در مورد انتخاب ماشین باربری است. این امر سبب می‌شود تا هزینه‌ها نیز کاهش یابد.

بیمه باربری و مزایای آن

یکی از مزایا باربری نسبت به اسباب کشی شخصی بیمه باربری است. بیمه باربری در حقیقت حافظ اثاثیه و لوازم شما است. اگر از خدمات بیمه باربری استفاده کنید، درصورت بروز حادثه بیمه خسارت شما را پرداخت خواهد کرد.

این ویژگی به‌ویژه در حمل بار به شهرستان بسیار تأثیرگذار است. اما با اسباب کشی شخصی چنین امکانی میسر نیست. از همین رو اگر در طی مسیر حادثه‌ای اتفاق بیفتد، خسارتی که به لوازم شما وارد می‌شود قابل جبران نیست.

مزایا باربری نسبت به اسباب کشی شخصی

نتیجه‌گیری:

مزایا خدمات باربری نسبت به اسباب کشی شخصی بسیار زیاد است. همین عوامل سبب شده‌اند تا مردم در طول زمان به استفاده از اتوبارها روی بیاورند.

به‌نحوی که باربری شخصی امروزه روشی منسوخ شده است و کمتر کسی از این روش برای جابه جایی اثاثیه منزل استفاده می‌کند. اتوبار و باربری های مختلفی در مناطق مختلف تهران برای خدمات به مشتریان در حال فعالیت هستند.

اتوبار و باربری دادمان بار نیز اتوبار شهرک غرب و سعادت آباد است. این باربری یکی از قدیمی‌ترین باربری ‌های سعادت آباد است. تمام خدمات باربری نظیر بسته بندی، بیمه و … توسط این مرکز قابل‌ارائه است. اتوبار و باربری دادمان همواره در تلاش است تا با استفاده از بهترین و باتجربه‎‌ترین کارگران و رانندگان خدمات رضایت بخش را به مشتریان خود ارائه دهد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×