نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد

نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد

نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد

در این مقاله می خواهیم تا شما را با نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد آشنا کنیم. نکات زیادی هستند که باید در هنگام خرید کارتن مدنظر قرار داده شوند. بهتر است که شما به این موارد توجه زیادی داشته باشید اسباب کشی اصولی.

ممکن است که خرید انواع کارتن مثل کارتن ضخیم برای شما مشکل ساز می شود. اگر قصد خرید انواع کارتن ضخیم و ارسال بار به خارج از کشور را دارید حتما قبل از خرید بهتر است با باربری دادمان همراه شوید. در این مقاله به نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد اشاره خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. انواع کارتن ضخیم طور کلی به 4 نوع زیر تقسیم بندی می شوند :

متریال مناسب

1 – کارتن ها از فیلم سه لایه و پلی استر ساخته شده اند و دارای ضخامت قابل توجهی هستند. بعد هر بار تعویض آن باعث ایجاد هزینه های اضافی شویم. در هنگام خرید کارتن به جنس آن توجه کنید. برخی از جعبه های مقوایی برای نگهداری لوازم و وسایل الکتریکی مانند دوربین عکاسی و. مناسب است.

برخی دیگر از این جعبه ها برای نگهداری مواد غذایی و خوراکی مناسب هستند که معمولا از جنس پلاستیک ساخته می شوند. در انتخاب کارتن دقت کنید که دارای لایه های ضد آب و ضد ضربه باشد و از موادی مانند پلی اتیلن تولید شده باشند که ضد خط و خش باشد. در صورت برخورد تصادفی با یک کارتن ممکن است خسارت های مالی زیادی وارد شود.

مهم ترین اصول اسباب کشی

 

مهم ترین اصول اسباب کشی

مهم ترین اصول اسباب کشی

نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی به آن دقت کرد، از مهم ترین اصول اسباب کشی می باشند. همچنین باید کاملا سالم و بدون ترک باشد. به طور کلی کارتن از یک قطعه تشکیل شده که از جنس کاغذ می باشد. به شما توصیه می کنیم به نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی دقت کرد بیشترین توجه را داشته باشید. در این میان برخی از افراد در حین خرید کارتن دچار مشکل می شوند چرا که در هنگام خرید به جنس آن توجه چندانی نداشته و تنها به زیبایی و جذابیت آن توجه می کنند.

باید بدانید که از آنجایی که جنس کارتن در انواع مختلف متفاوت است پس باید حتما آن را به خوبی بررسی کرد و از کیفیت آن اطمینان حاصل نمود. اما برای اطمینان بیشتر باید بدانید که برخی از شرکت ها از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند ایده برای بسته بندی وسایل موقع اسباب کشی.

ضخامت گوناگون

 

ضخامت گوناگون

ضخامت گوناگون

یکی از نکات دیگر این است کارتن ها از نظر جنس و کیفیت، ضخامت های گوناگونی دارند و از نظر تعداد و جنس آن ها می توان این گونه بیان کرد که می توان در دو حالت دو لایه و سه لایه تقسیم بندی کرد. جنس و کیفیت کارتن در زمان خرید نقش مهمی ایفا می کند. جنس کارتن باید از استحکام بسیار بالایی برخوردار باشد به همین منظور از کارتون های سه لایه استفاده می کنند که استحکام بالا و قیمت مناسبی دارد.

در هنگام خرید کارتن به تعداد جعبه های استفاده شده باید توجه کنید. کارتن با تعداد بیشتر دارای قیمت بالاتری می باشد. حتما به این نکات توجه کافی داشته باشید. نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی به آن دقت کرد باید در مرکز توجه شما قرار داده شوند. در صورتی که یک کارتن با ضخامت زیاد فرسوده باشد، ممکن است باعث آسیب به محصول شود.

معایب کارتن های نازک

 

معایب کارتن های نازک

معایب کارتن های نازک

یک سری افراد سودجو به دنبال ایجاد شکاف در بسته بندی محصولات هستند و با تولید کارتن های با ضخامت بالا و یا حتی کارتن با ضخامت کم باعث می شوند. که محصول داخل کارتن با آب باران خیس شود. با خرید کارتن مرغوب می توانید کیفیت و دوام کالای خود را افزایش دهید و آن را برای مدت بیشتری سالم نگه دارید ترفندهای اسباب کشی.

خرید کارتن حمل و نقل از تهران کارتن خرید کارتن حمل و نقل از تهران کارتن دارای تنوع و کارایی های بسیار زیادی است و شما می توانید بسته به بودجه و سلیقه خود یکی از انواع کارتن ها را انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید. به شما توصیه می کینم تا به نکاتی که باید در خرید کارتن اسباب کشی مدنظر قرار گرفته شوند، توجه داشته باشید.

خرید کارتن حمل و نقل برای هر کسب و کاری بسیار ضروری است و به شما کمک می کند.بسیاری از افراد سودجو با تولید جعبه های محکم و نازک، این کار را انجام می دهند. لازم است تا شما به این نکات توجه کافی داشته باشید.

 

b2n

yun

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191142248
تماس با ما