وانت بار تهران

 

وانت بار تهران به وسیله نقلیه‌ای گفته می‌شود که به حمل بار و اثاثیه در شهر تهران می‌پردازد. می‌توان گفت کاربرد وانت بار در تهران نسبت به کامیون و کامیونت و … بسیار بیشتر است.

زیرا این خودروها کوچک و سبک هستند. همچنین هزینه کرایه آن‌ها نیز نسبت به سایر خودروهای دیگر بسیار کمتر است. این عوامل سبب می‌شوند تا استفاده از وانت بار ها در شهر تهران بسیار زیاد باشد.

اگرچه اسباب کشی امری مسلم در شهر تهران است که می‌تواند روزانه هزاران مرتبه در این شهر انجام شود. اما بیشتر از آن خرده و ریز و اثاثیه کوچک هستند که از نفطه‎‌ای به نقطه دیگر جابه‌جا می‌شوند.

برای جا به جا کردن این اثاثیه و لوازم نیز اغلب از وانت بار ها استفاده می‌شود. از آنجایی که اغلب افراد به دنبال وانت بار ارزان هستند، چندان توجهی به باربری که وانت را کرایه می‌دهد ندارند.

اما توجه به این موضوع به نفع خود مشتری است. زیرا مراکز معتبر موظف به دریافت کرایه بر اساس نرخ مصوب هستند. از همین رو بهترین روش برای استفاده از وانت بار ارزان در تهران، استفاده از خدمات یک باربری است.

 

 

وانت بار سعادت آباد

 

محدوده خدمات رسانی وانت بار سعادت آباد تهران اغلب در همین محدوده یعنی سعادت آباد و شهرک غرب است. بطورکلی می‌توان گفت این وانت بار ها، در حوزه باربری شمال تهران کار می‌کنند.

وانت بار ها برای حمل اثاثیه منزل یا اثاثیه و لوازم ادارات نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما به دلیل ظرفیت کم آن‌ها، کمتر کسی برای اسباب کشی منزل و ادرات از این وسیله استفاده می‌کند.

مگر اینکه لوازم و اثاثیه منزل بسیار کم باشد یا از این وسیله به‌عنوان کمکی برای جابه جایی لوازم استفاده شود. با وجود تمام این مسائل و محدودیت‌ها عمده خودرویی که برای جا به جایی بار از آن‌ها استفاده می‌شود وانت بار ها هستند.

باربری

زیرا این خودرو سبک و کم حجم است و اغلب بارهایی که در طول روز در سطح شهر جابه جا می‌شوند نیز کم هستند. برای مثال ممکن است فردی در طول روز از مغازه‌ای لوازم خانگی بخرد.

در این‌صورت برای انتقال آن به منزل خود به وانت بار نیاز دارد. به همین دلایل است که استفاده از وانت بار در طول روز نسبت به سایر خودروهای انتقال بار بیشتر است.

 

وانت بار ارزان در تهران

 

یکی از اصلی‎‌ترین خودروهایی که توسط اتوبار و باربری سعادت آباد، شهرک غرب و سایر نقاط تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد وانت بار است. البته تمام افراد برای استفاده از خودرو وانت بار از باربری‌ها کمک نمی‌گیرند.

این امر دلایل متعددی دارد. اولین و مهم‌ترین دلیل آن زیاد بودن تعداد این خودرو ها در سطح شهر و خیابان است. از همین رو هر زمان که به وانت بار نیاز پیدا کنند، می‌توانند آن را در همه جا بیابید.

دلیل دوم این است که اغلب افراد تصور می‌کند که وانت بارهایی که با شرکت باربری معتبر کار می‌کنند، هزینه زیادی را برای حمل بار دریافت می‌کنند.

از همین رو برای جا به جایی بار از تماس با اتوبار سر باز می‌زنند. در حالی که اتوبار و باربری باید هزینه‌ها را بر اساس نرخ مصوب نهادهای ناظر دریافت کند.

از همین رو هزینه حمل برا در آن مشخص است و یقیناً پایین‌تر از وانت بار هایی است که به‌صورت خود به خودی نرخ مورد نظر خود را تعیین می‌کنند. از همین رو برای کرایه وانت بار ارزان در تهران، بهتر است که با یک باربری ارزان و معتبر تماس بگیرید.

 

وانت بار تهران

 

چگونه وانت بار معتبر و ارزان کرایه کنیم؟

 

اغلب افراد روش کرایه وانت بار ارزان را در چانه زدن با وانت‌هایی که در خیابان هستند می‌دانند. حتی در بسیاری از مواقع وقتی حرف کرایه وانت بار از باربری به میان می‌آید.

توصیه می‌شود که برای باربری ارزان‌تر از وانت بار شرکت‌های باربری استفاده نکنید. این در حالی است که وانت‌هایی که در خیابان تردد می‌کنند، هیچ یک از نرخ مصوبی برای حمل بار پیروی نمی‌کنند.

از همین رو با شنیدن قیمت‌های متفاوت باید زمان زیادی را صرف کرایه وانت بار ارزان تهران نمایید. در حالی که وانت بار های شرکت‌های باربری معتبر، موظف‌اند تا کرایه خود را بر اساس نرخ مصوب دریافت نمایند.

همچنین با تماس با این اتوبار و باربری‌ها وانت بار مورد نیاز شما، خیلی سریع و بی‌معطلی به محل اعزام می‌شود. در عین حال نیز شما وانت بار را  از یک مرکز معتبر کرایه کرده‌اید. از همین رو درصورت آسیب دیدن بار یا گم شدن آن می‌توانید این امر را پیگیری نمایید.

البته با کرایه وانت بار از مراکز معتبر هرگز مشکلات این چنینی برای بار ایجاد نخواهد شد. زیرا رانندگان این وانت‌ها متخصص هستند و از پروسه‌های سختگیرانه اتحادیه حمل بار عبور کرده‌اند. در عین حال نیز این وانت بارها برای حمل بار نجهیز شده‌اند. به همین جهت از ایمنی بیشتری نیز برخوردارند. از همین رو برای کرایه وانت بار ارزان و معتبر در تهران بهتر است با یک شرکت باربری معتبر برای این کار تماس بگیرید.

 

کرایه وانت بار در تهران

 

بهترین مرکز برای کرایه وانت بار در تهران

یکی از بهترین مراکز برای کرایه وانت بار در تهران به‌ویژه شمال تهران، اتوبار و باربری دادمان بار سعادت آباد است. محدوده فعالیت این مجموعه در سعادت آباد و شهرک غرب است.

اتوبار و باربری دادمان بار مرکزی است که به‌صورت تخصصی در زمینه باربری و اسباب کشی ادرات و سازمان‌ ها و اثاث کشی منازل فعالیت می‌کند.

از همین رو وانت بارهایی که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد از نظر ایمنی کاملاً تضمین شده است. اتوبار و باربری دادمان بار شهرک غرب سالهاست که با داشتن مجوزهای رسمی در این حوزه فعالیت می‌کند.

از همین رو نرخ حمل بار در آن کاملاً بر اساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی دریافت می‌شود. در حقیقت این هزینه بر اساس مسافت تعیین می‌شود. از همین رو نرخ حمل بار در مسافت‌های کوتاه نظیر باربری سعادت آباد تا شهرک غرب برای مشتری بسیار کم هزینه خواهد بود.

نتیجه گیری:

وانت بار تهران وسیله‌ای سات که روزانه برای جایه‌جایی لوازم مختلف مانند یخچال و لباسشویی، مصالح و دستگاه‌های ساختمانی و … بسته به حجم بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی از روش‌های کرایه وانت بار استفاده از خدمات اتوبار و باربری است. این موضوع از همه لحاظ از گرفتن یک وانت در  خیابان بهتر است. زیرا هزینه حمل بار در آن مشخص است، این وانت بارها سریع در محل حاضر می‌شوند و همچنین ایمن هستند. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات ارزان اتوبار و باربری دادمان بار با شماره تلفن‌های آن تماس بگیرید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×