ویژگی های کامیون حمل اثاثیه

ویژگی های کامیون حمل اثاثیه

ویژگی های کامیون حمل اثاثیه

توجه به ویژگی های کامیون حمل اثاثیه، این امکان را فراهم می‌کند که حجم زیادی از دغدغه‌ها در حمل و نقل کاهش پیدا کند. انتخاب تعداد دقیق کامیون برای جابجایی بارها از اهمیت زیادی برخوردار است قیمت باربری نیسان در تهران.

زیرا چنانچه تعداد کامیون‌ها کم باشند، دچار مشکل خواهید شد و اجاره تعداد زیاد ماشین نیز هزینه زیادی برای شما خواهد داشت. باربری دادمان با انتخاب کامیون مناسب برای حمل و نقل، از ایجاد مشکلات جابجایی جلوگیری می‌کند. در این مقاله در مورد مباحث زیر توضیح خواهیم داد:

 • ویژگی های کامیون حمل اثاثیه
 • انواع کامیون حمل اثاثیه
 • ابعاد کامیون حمل اثاثیه
 • انتخاب کامیون حمل بار

ویژگی های بهترین کامیون حمل اثاثیه

 

ویژگی های بهترین کامیون حمل اثاثیه

ویژگی های بهترین کامیون حمل اثاثیه

 • یکی از ویژگی های کامیون حمل اثاثیه، نو و سالم بودن آن است. می‌توان گفت که سالم بودن کامیون حمل بار، ایمنی اثاثیه را برای جابجایی تضمین می‌کند. اگر کامیون‌های حمل اثاثیه سالم نباشند، ممکن است هنگام حمل و نقل بار، با مشکل مواجه شده و دیر به مقصد برسند. باربری دادمان با استفاده از کامیون‌های سالم و مناسب، حمل و نقل اثاثیه را بدون تاخیر و هرگونه مشکل فنی انجام می‌دهد.
 • داشتن بیمه‌نامه نیز یکی دیگر از ویژگی های کامیون حمل اثاثیه محسوب می‌شود. بیمه بودن وسیله حمل بار، از موارد مهم و ضروری است که باید رعایت شود. کامیون‌های حمل اثاثیه شرکت دادمان دارای بیمه‌نامه هستند؛ به همین دلیل، اگر حادثه احتمالی مانند تصادف رخ دهد، خسارت اثاثیه و کامیون‌ها جبران پذیر است.
 • از دیگر ویژگی های کامیون حمل اثاثیه، می‌توان به مجهز بودن آن اشاره کرد. کامیون‌هایی که شرکت خدمات باربری دادمان برای حمل و نقل انتخاب می‌کند، از همه نظر مجهز هستند. سقف‌دار کردن کامیون، موکت کردن ته ماشین و داشتن وسایلی مانند طناب و پتو، از تجهیزات کامیون حمل بار هستند که باعث امنیت بیشتر اثاثیه می‌شوند.

انواع کامیون حمل اثاثیه

 

انواع کامیون حمل اثاثیه

انواع کامیون حمل اثاثیه

در حالت کلی برای حمل و نقل اثاثیه، می‌توان از سه دسته ماشین استفاده می‌شود:

 • کامیون‌های سبک

اتوموبیل‌های وانت، وانت نیسان و وانت پراید، جزو خودروهای سبک هستند که از آنها برای باربری بارهای سبک استفاده می‌شود. این کامیون‌ها برای تردد در سطح شهر، نیازی به مجوز ندارند ماشین باربری کوچک.

 • ماشین‌های نیمه سنگین

ایسوزو، هیوندا، خاور، کامیون و کامیونت انواع برند کامیون‌های باری هستند. از این نوع ماشین‌ها برای حمل و نقل بارهای نیمه سنگین استفاده می‌شود.

 • کامیون‌های سنگین

کامیون‌های سنگین شامل ترانزیت، تریلی، کفی، ده تن، ۲۰ تن، حمل و نقل یخچالی، چادری سه محور، کمپرسی، تریلی تانکر فاو و… است. از این کامیون‌ها برای حمل و نقل بارهای سنگین استفاده می‌شود. توجه کنید که این وسایل نقلیه برخلاف کامیون‌های سبک که محدودیت ندارند، باید دارای مجوز تردد در سطح شهر باشند. به همین علت، از این کامیون‌های سنگین برای حمل و نقل بارهای بین شهری استفاده می‌شود.

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

 

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

ابعاد کامیون حمل اثاثیه

ابعاد مناسب، یکی از نکات مهم در انتخاب کامیون حمل اثاثیه است. اندازه فضای بارگیری و ذخیره‌سازی هر کامیون، متفاوت است. شرکت خدمات باربری دادمان دارای کامیون‌های مختلف در ابعاد کوچک و بزرگ است. تنوع ابعاد کامیون‌ها به این علت است که در هر سفارش، با توجه به مقدار اثاثیه‌‌ شما از کامیون با ابعاد مناسب استفاده کنیم.

همانطور که می‌دانید، ابعاد کامیون، تعیین‌کننده مقدار مشخصی از اثاثیه برای ذخیره‌سازی و بارگیری است. این مقدار مشخص، بر اساس متر مکعب اندازه‌گیری می‌شود. مقدار مشخص بارگیری، تمام فضای باز است که منطقه ذخیره‌سازی بار در کامیون، یعنی از کف تا سقف را در بر می‌گیرد. همه قسمت‌های بارگیری کامیون باید توسط کارتن بسته‌بندی کاملاً اشغال شود؛ زیرا فضای خالی یا بیش از حد پر شده کامیون، موجب آسیب دیدن اثاثیه هنگام حمل و نقل می‌شود.

در عمل، بیشتر افراد نمی‌توانند از فضای ذخیره‌سازی به درستی استفاده کنند و فضای زیادی در میان اثاثیه باقی می‌ماند. اما کارکنان ماهر باربری دادمان از همه فضای موجود برای جای دادن اثاثیه استفاده می‌کنند و در این کار، تخصص و مهارت دارند. برای استفاده حداکثری از فضای ذخیره‌سازی کامیون، بسته‌بندی‌ها باید به درستی انجام شده باشند. در هر صورت ایمنی اثاثیه، با بسته‌بندی و نحوه قرارگیری آن‌ها در کامیون ارتباط مستقیمی دارد باربری در تجریش.

انتخاب کامیون حمل بار

بعضی از موارد قابل توجه باربری دادمان برای انتخاب کامیون حمل اثاثیه، شامل موارد زیر است:

 • نوع اثاثیه و بار، شامل بارهای سبک، نیمه سنگین یا سنگین
 • مسافت میان مبدا و مقصد
 • جابجایی بین شهری و درون شهری
 • زمان تحویل بار
 • نوع مسیر و جاده انتخاب شده بین مبدا و مقصد

جمع‌بندی

شرکت خدمات باربری دادمان با استفاده از انواع کامیون‌های سالم و دارای بیمه‌نامه، آماده ارائه خدمات حمل و نقل به شما عزیزان است. در این مقاله به بررسی ویژگی های کامیون حمل اثاثیه پرداختیم. همچنین به چند نکته برای انتخاب کامیون حمل بار اشاره کردیم. در پایان، از همراهی شما متشکریم.

 

rizy

b2n

این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

09191142248
تماس با ما