بسته بندی اثاثيه منزل و اداره توسط شركت باربری

بسته بندي اثاثيه منزل و اداره توسط شركت باربري خدمت ديگري است كه شركت‌هاي حمل بار و باربري به مجموعه خدمات خود افزوده‌اند.

اين خدمات به دلايل مختلفي به خدمات شركت‌هاي باربري افزوده شده‌اند و مورد استقبلال بسياري از افراد نيز قرار گرفته‌اند. اين خدمات تنها مختص اثاثيه منزل نيست. بلكه بسياري از ادارات و شركت‌ها نيز مي‌توانند براي بسته بندي اثاثيه از خدمات شركت باربري استفاده نمايند.

بسته بندی اثاثيه منزل و اداره توسط شركت باربری

اين امر سبب مي‌شود تا صاحبان شركت‌ها دغدغه‌اي براي بسته بندي لوازم و اثاثيه نداشته باشند و بتوانند با خيال راحت خدمات حمل و جا به جايي اسباب و اثاثيه را به يك شركت باربري معتبر بسپارند.

در ادامه با دلایل استفاده از این خدمات آشنا خواهید شد. همچنین با نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل و شرکت توسط باربری به‌طور مختصر آشنا خواهید شد. درنهایت نیز مزایا و تعرفه استفاده از این خدمات برای شما شرح داده خواهد شد.

دلایل استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری چیست؟

همانطورکه اشاره کردیم دلایل بسیاری سبب جا افتادن فرهنگ بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری شده است. از دلایل این موضوع می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. انجام کار بسته بندی لوازم منزل توسط شرکت باربری سریع‌تر است.
 2. انجام این کار توسط باربری دردسری برای مشتری ندارد. این امر به‌ویژه در ادارات که نیروی لازم برای بسته بندی کم است بسیار کاربردی است.
 3. اگر لوازم به‌صورت صحیح بسته بندی شوند جای کمتری را اشغال می‌کنند. درنتیجه مجبور به انتخاب خودروهای خیلی بزرگ برای حمل بار نیستید. این موضوع می‌تواند هزینه باربری را کاهش دهد.
 4. بسته بندی اثاثیه توسط شرکت باربری به شیوه درست انجام می‌شود. این موضوع سبب آسیب نرسیدن به آن‌ها در حین حمل بار خواهد شد.
 5. افزایش لوازم گران قیمت مانند یخچال‌های ساید بای ساید، پیانو، لوازم عتیقه و … در منازل سبب شده است تا بسته بندی آن‌ها از حساسیت زیادی برخوردار باشد.
 6. شرکت های باربری جعبه‌های مخصوص و مناسب را برای بسته بندی هر وسیله در نظر می‌گیرند. برای مثال برای بسته بندی لباس‌ها از کارتن رگال‌دار استفاده می‌شود.

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری چگونه است؟

همانطورکه گفتیم نحوه بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری ، امر مهمی است که سبب شده اغلب افراد به استفاده از این خدمات روی بیاورند.

برخلاف تصور همه مراحل بسته بندی و شیوه انجام آن از اهمیت خاصی در اسباب کشی برخوردار است. هرچقدر این کار با دقت و ظرافت ویژه انجام شود، سلامت بار در سایر مراحل باربری تضمین خواهد شد.

شرکت‌های باربری در تلاشند تا این امر را با بهترین لوازم و امکانات انجام دهند تا مراحل باربری را برای خود و مشتری تا حد امکان ساده کنند.

اغلب برای بسته بندی اثاثیه منزل توسط شرکت باربری از کارتن‌های چند لایه مناسب، برچسب برای چسباندن روی کارتن‌ها به‌منظور مشخص کردن محتویات، استفاده از فوم و بابل رپ برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لوازم و وسایل شکستنی، طناب، چسب‌های نواری، فوم ضربه‌گیر و … استفاده می‌شود.

برای بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری همه لوازم هر اتاق در جعبه‌های خاص قرار می‌گیرند. این روش سبب می‌شود تا چیدن وسایل در محل جدید خیلی سریع و بی‌دردسر انجام شود.

نحوه چیدمان جعبه‌ها نیز برای بارگیری راحت‌تر و سریع‌تر توسط کارگران بسته بندی رعایت می‌شود. این امر به‌ویژه در بسته بندی لوازم مربوط به ادارات اهمیت دارد. چراکه اسباب کشی ادارات باید خیلی سریع انجام شود. رعایت این نکات کوچک در بسته بندی سبب سریع‌تر شدن امور می‌گردد.

لوازم شکستنی و حساس ادارات یا منازل توسط کارگر بسته بندی جدا شده و هر یک از آن‌ها به‌صورت جداگانه و با دقت بسته بندی می‌شوند. درنهایت نیز علامت شکستنی بر روی آن‌ها درج می‌شود تا در هنگام بارگیری آن‌ها دقت بیشتری انجام شود.

اغلب لوازم ادرای مانند کامپیوتر و لپ تاپ، دستگاه سانترال، فکس و … بسیار گران قیمت و حاوی اطلاعات مهم هستند. بنابراین بسته بندی صحیح آن‎‌ها توسط شرکت باربری می‌تواند تضمینی برای به سلامت رسیدن بار شما به مقصد باشد.

مزایا استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری چیست؟

در بخش‌های قبل به‌صورت تلویهی به مزایای استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری اشاره شد. از مزایای استفاده از این خدمات می‌توان به:

 1. کاهش استرس مشتری در روز باربری
 2. بسته بندی صحیح وسایل
 3. کم حجم شدن وسایل با بسته بندی صحیح
 4. استفاده از اتوبار کوچک‌تر و پرداخت هزینه کمتر به دلیل کم بودن وسایل
 5. سهولت در حمل و جابه‌جایی آن‌ها
 6. بارگیری سریع و آسان
 7. چیدمان سریع به دلیل مشخص بودن جای هر وسیله
 8. کاهش آسیب در حین حمل بار

و … اشاره کرد. استفاده از این خدمات به‌ویژه در اسباب کشی ادارات و شرکت ها و همچنين حمل و جا به جايي لوازم سنگين و گران قيمت منازل توصيه مي‌شود.

تعرفه و قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری چقدر است؟

قیمت و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری یکی از عوامل بسیار مهمی است که در تصمیم‌گیری برای استفاده از این خدمات تأثیرگذار است.

دستمزد کارگر بسته بندی به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. نرخ آن عموماً بین 30 تا 35 هزار تومان است. تعداد کارگران مورد نیاز شما بر روی این هزینه تأثیرگذار است. نوع کارتن مورد استفاده نیز در این امر تأثیرگذار است. برای مثال هزینه خرید کارتن سه لایه و پنج لایه متفاوت است. قیمت کارتن از 7 هزارتومان تا 20 هزارتومان متغیر است.  تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده برای بسته بندی مانند بابل رپ، فوم و چسب و … نیز در تعیین هزینه آن تأثیر دارد.

نتیجه گیری:

بسته بندی اثاثيه منزل و اداره توسط شركت باربری

بسته بندی اثاثیه منزل و اداره توسط شرکت باربری برای به سلامت رسیدن بار به مقصد، سریع‌تر شدن زمان باربری، راحتی در چیدمان، کاهش استرس و … بسیار مؤثر است.

اگر این کار را به یک شرکت باربری معتبر بسپارید لازم نیست نگران هزینه آن نیز باشید. شرکت باربری دادمان بار یک اتوبار و باربری معتبر در تهران است که علاوه‌بر خدمات حمل بار خدمات بسته بندی را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

این مجموعه همواره در تلاش است تا حداقل نرخ مصوب را برای این کار دریافت کند. این امر سبب می‌شود تا، هم مشتری بتواند از این خدمات استفاده نماید و هم شرکت باربری با ارائه این خدمات به مشتری بتواند درآمد بیشتری کسب کند.

 

 

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
این مقاله را برای دوستان خود ارسال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09191142248
تماس با ما 
×